Вранці 13 березня на 44 км автодороги Бараші – Топорище, неподалік с. Лизника сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформаццією ГУНП, водій автомобіля «Renault Kangoo», 29-річний житомирянин, рухаючись у напрямку смт Хорошева, не впорався з керуванням та виїхав за межі автошляху. Автомобіль потрапив у кювет та перекинувся.
В результаті ДТП травми отримала пасажирка автомобіля, 70-річна житомирянка. Медики госпіталізували постраждалу до хірургічного відділення Хорошівської лікарні.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Нині поліцейські встановлюють всі причини та обставини події.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/ef8c79b47b2fc0923010386066b6b996.jpg)
Нагадаємо також, що на Коростенщині рятувальники допомогли дістати з автомобіля постраждалу в ДТП жінку.
Будьте першим, хто прокоментував "На Хорошівщині в результаті ДТП постраждала 70-річна житомирянка"