На Хорошівщині за ситематичне знущання з власного батька судитимуть його 33-річного сина

На Хорошівщині за ситематичне знущання з власного батька судитимуть його 33-річного сина

На Хорошівщині правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно 33-річного місцевого жителя за систематичне знущання з власного батька.

Встановлено, що підозрюваний проживає разом зі своїм батьком та, ніде не працюючи, живе його коштом. У нетверезому стані чоловік провокував конфлікти, ображав та принижував свого 55-річного годувальника.

Нерідко свої слова кривдник доповнював штурханами. Траплялися випадки, коли нетверезий чоловік змушував батька йти з власного житла та шукати прихисток деінде. Тож зрештою він звернувся за допомогою до правоохоронців.

Тривалий час з родиною працювали праоохоронці. Відносно молодшого з чоловіків неодноразово складалися адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства та виносилися термінові заборонні приписи. Однак таких превентивних заходів виявилося недостатньо.

Тож слідчі відкрили відносно сімейного тирана кримінальне провадження, кваліфікувавши дії кривдника за ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Тепер йому загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або пробаційний нагляд на строк до п’яти років, чи обмеження волі на такий же термін, або позбавлення волі на строк до 2 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині чоловік зарубав матір сокирою та намагався спалити її тіло.

Будьте першим, хто прокоментував "На Хорошівщині за ситематичне знущання з власного батька судитимуть його 33-річного сина"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*