На колишнього нардепа Житомирщини Розенблата подали до суду за використання комуністичної символіки

Одна з громадських організацій Житомира подала до суду на Розенблата Бориса Соломоновича за розміщенням комуністичної символіки на своїй сторінці в Facebook.

Відповідну заяву ГО “Громадська оборона” зареєструвала у Богунському районному суді Житомира. Станом на 27 вересня вже розпочато досудове розслідування відносно вчинення Розенблатом Б. С. кримінального правопорушення. Зауважимо, що ще 2 серпня поточного року суд постановив внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (№ 12021065400001838 від 12.08.2021 року на підставі ухвали Богунського районного суду м. Житомира №295/9957/21 від 02.08.2021) про дане кримінальне правопорушення й розпочати досудове розслідування. Така ухвала оскарженню не підлягає. 

Розслідування здійснює Сектор дізнання Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області.

Свого часу Борислав Розенблат на посаді народного депутата у 2015 році проголосував “ЗА” Закон України від 09.04.2015 №317-VIII “Про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки” і сам же більше як через 5 років, ймовірно забувши, опублікував на особистій сторінці у Facebook обкладинку з комуністичною символікою. 

Будьте першим, хто прокоментував "На колишнього нардепа Житомирщини Розенблата подали до суду за використання комуністичної символіки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*