На Коростенщині ювенали упіймали двох продавців на продажі алкоголю та цигарок неповнолітнім

Днями коростенські ювенали провели рейд щодо недопущення продажу неповнолітнім алкоголю та цигарок по магазинах Ушомирської та Горщаківської громад.  В результаті перевірок, правоохоронці зафіксували, як в одному з магазинів с. Ушомира продавчиня розрахувала 17-річну дівчину, яка придбала цигарки, а у Горщаківській громаді інша працівниця торговельного закладу продала алкоголь 16-річній юначці.

В обох випадках ювенальні інспектори оформили адміністративні матеріали за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

“Загалом фактів продажу дітям спиртного та цигарок ми фіксуємо менше, ніж у попередні роки і одним із важелів впливу на ситуацію є саме  превентивні заходи, у тому числі рейди торговельними закладами”, –

прокоментував результати роботи заступник начальника Коростенського райуправління поліції Юрій Губський.

Водночас правоохоронці закликають громадян повідомляти про факти продажу неповнолітнім цигарок або алкоголю. Кожна така інформація перевірятиметься відповідним чином.

Нагадаємо, що неповнолітні працівники бердичівського кальян-клубу продавали заборонені товари дітям.

Будьте першим, хто прокоментував "На Коростенщині ювенали упіймали двох продавців на продажі алкоголю та цигарок неповнолітнім"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*