На Київщині учасник ток-шоу вбив свою дівчину та тримав її органи в холодильнику | Times ZT

На Київщині учасник ток-шоу вбив свою дівчину та тримав її органи в холодильнику

У селі Нові Безрадичі Обухівського району Київської області затримали молодого чоловіка, якого підозрюють у вбивстві його дівчини. Після вбивства він вирізав їй статеві органи та серце, які потім зберігав в холодильнику. Про це повідомляють у Нацполіції.

Як з’ясувалося, 39-річна уродженка Краматорська навесні приїхала з Польщі до Київської області й оселилася в приватному будинку свого нового знайомого. Подругам жінка зізналася, що зустріла кохану людину, з якою планує влаштувати особисте життя.

У поліції повідомили, що жінку вбив її коханий, 36-річний успішний юрист і учасник ток-шоу на ТБ. Камери відеоспостереження зафіксували, як після зникнення жінки кілька днів поспіль чоловік виносив із дому підозрілі пакунки та викидав їх у різних місцях, намагаючись уникнути камер спостереження, що йому не вдалося.

Під час обшуку в будинку підозрюваного поліцейські виявили в його холодильнику органи вбитої жінки. Виявилося, що він вирізав і зберіг язик, нирку, матку та серце загиблої.

Юрист пояснив, що вбив свою дівчину під час сварки. Він її задушив, потім розчленував і намагався сховати сліди злочину. Навіщо він заморозив деякі органи – не пояснив. Наразі його затримали та помістили в ізолятор тимчасового утримання.

Нагадаємо, колишній прем’єр Японії помер після замаху.

Будьте першим, хто прокоментував "На Київщині учасник ток-шоу вбив свою дівчину та тримав її органи в холодильнику"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*