На Любарщині лікарні перевіряють на готовність приймати хворих на коронавірус

b7224233 777x437 - На Любарщині лікарні перевіряють на готовність приймати хворих на  коронавірус

В понеділок, 18 травня,  було повідомлено, що на Житомирщині на коронавірус захворіло 18 осіб, і лише у Любарському районі було виявлено 12 . Такий спалах на Любарщині спричинив занепокоєння, тому вже сьогодні, 19 травня, любарські лікарні перевіряють на «бойову» готовність.

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик запевнив, що на Любарщині будуть проведені всі необхідні протиепідемічні заходи:

«У Любарському районі локально збільшилася кількість захворілих, тому будуть вчинені відповідні протиепідемічні заходи, щоб інфекція не розповсюджувалася. Серед захворілих є фельдшер, яка контактувала з хворим чоловіком, вона знаходиться на стаціонарному лікуванні, її стан задовільний».

«Вже сьогодні заступник Миколи Петровича поїхав у Любар, і перевіряє готовність Любарської лікарні. Ми впевнені, що лікарні 1 та 2 хвилі готові, але треба пересвідчитися, встановити кількість заходів індивідуального захисту, щоб у разі потреби їх поповнити. Ситуацію будемо контролювати», — зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. 

Причиною такого спалаху Віталій Бунечко вважає побутовий фактор:

«Це не релігійна зустріч і не святкування спричинило такий спалах, це побутовий коронавірус, який був придбаний у процесі спілкування з хворими, люди трохи десь розслабилися, тому маємо такий наслідок».

Нагадаємо, що у працівників Коростишівської райради виявлено коронавірус.

Брифінг голови ОДА Віталія Бунечка щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Tuesday, 19 May 2020

Будьте першим, хто прокоментував "На Любарщині лікарні перевіряють на готовність приймати хворих на коронавірус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*