На Малинщині за незаконне користування землею суд стягнув з підприємства 2,4 млн грн

На Житомирщині в результаті позову прокуратури бюджет Малинської міської ради поповнився на 2,4 млн грн. Вказану суму суд стягнув з приватного підприємства за незаконне користування земельними ділянками.

Згідно матеріалів слідства, вказане приватне товариство, придбавши у власність об’єкт незавершеного будівництва площею близько 28 тис. м2, уклало договір про оренду трьох земельних ділянок загальною площею 7,3 га вартістю майже 27 млн грн, на яких розташовані споруди.

Проте, згодом з`ясувалося, що протягом тривалого часу орендар не сплатив жодної копійки орендної плати за землю комунальної власності, але продовжував безпідставно користуватися дороговартісною землею. В результаті договір з боржником було розірвано у судовому порядку.

За час безоплатного користування значною площею підприємство заборгував до бюджету Малинської міської ради понад 2,4 млн грн. Нещодавно Господарський суд Житомирської області присудив повернути вказані кошти у бюджет.

Відтак на майно боржника було накладено арешт, а в подальшому оцінено і реалізовано через державну систему електронних торгів арештованого майна «СЕТАМ». Половина від виручених коштів – 2,4 млн грн – спрямовано до бюджету Малинської міської ради.

Нагадаємо також, що після викриття СБУ «Укртатнафта» терміново перерахувала у бюджет понад 500 млн грн несплачених податків.

Будьте першим, хто прокоментував "На Малинщині за незаконне користування землею суд стягнув з підприємства 2,4 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*