На «Майстерні міста» для житомирян проведуть майстеркласи з ментального здоров’я (АНОНС)

У Житомирі 20-22 липня на Новому Бульварі, 4, відбудеться 7-й урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста». Про програму заходу йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради сьогодні, 12 липня.

За словами директора КУ «Агенція розвитку міста» Бориса Пахолюка, на фестивалі представлять 44 унікальні активності, які обрали серед 60-ти проєктних ініціатив:

«У цьому році ми отримали більше 60-ти проєктних ініціатив від місцевих громадських організацій, ініціативних груп і виконавчих органів міської ради. Фактично ми відібрали 44 унікальні активності, які будуть представлені на майданчику “Майстерні міста”. Ви можете бачити, що на сьогодні вже сформована програма проведення заходу. 

Там є серйозні дискусії про стратегічний розвиток міста, є спортивні активності, культурні події, і що важливо, у цьому році ми додали додаткові заходи, які присвячені темі особистісного розвитку, в тому числі ментального здоров’я мешканців, і кожного дня під час обідньої перерви з 12:30 до 14:00 будуть проходити майстеркласи по ментальному здоров’ю, куди ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися безкоштовно».

Крім цього, 21 липня відбудеться акція «Велосипедом на роботу», до якої також запрошують приєднатися житомирян.

Нагадаємо, 10-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців.

Будьте першим, хто прокоментував "На «Майстерні міста» для житомирян проведуть майстеркласи з ментального здоров’я (АНОНС)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*