На пішохідній Михайлівській у Житомирі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей розгорнули пізнавальну локацію, де юні відвідувачі можуть приміряти амуніцію, ознайомитися з устаткуванням, сісти за водійське кермо, посигналити, спробувати загасити пожежу, навчитися надавати першу домедичну допомогу та розрізняти небезпечні знахідки, а також ознайомитися із зразками військової техніки, вивчити правила дорожнього руху, поспілкуватися із аніматором у костюмі Пса Патрона чи зі службовими вівчарками поліції, долучитися до майстер-класів.
Такі активності для маленьких і дорослих житомирян проводить Патрульна поліція Житомирської області, Червоний Хрест України, Головне управління ДСНС України у Житомирській області, Ювенальна Превенція Житомирської області та ін.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-21-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-20-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-19-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-17-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-16-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-15-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-14-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-13-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-12-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-12-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-11-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-10-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-09-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-09-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-07-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-01_12-34-06-1024x768.jpg)
Юлія Демусь
Будьте першим, хто прокоментував "На Михайлівській рятувальники, поліцейські та пожежні навчають дітей правил поведінки в надзвичайних ситуаціях (ФОТО)"