20 грудня о 09:26 радомишльські правоохоронці отримали повідомлення від керівника АЗС, жителя м. Коростишева про те, що на території автозаправки, під ялинкою, виявлено гранату.
Правоохоронці та вибухотехніки,які прибули за викликом, виявили гранату типу «Ф-1» та підривач до неї. Наразі усі знахідки направлено на дослідження до НДЕКЦ МВС.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/5b377040b51303c7f39c9a182753e69b.jpg)
Правоохоронці встановлюють походження та обставини, через які вибуховий пристрій потрапив на територію громадського місця.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/3f38049cf0006efae457caf15b67a381.jpg)
Нагадаємо також, що у Житомирі перехожі виявили на одній з вулиць міста… бойову гранату.
Будьте першим, хто прокоментував "На одній з АЗС Житомирщини співробітники виявили гранату: подробиці (ФОТО)"