23 квітня близько 16:45 на Київському шосе у Житомирі сталася дорожньо-транспортна подія.
За попередньою інформацією ГУНП, водій мотоцикла «Yamaha», 28-річний житомирянин, рухаючись вулицею міста, допустив зіткнення з автомобілем «Volkswagen Passat» під керуванням 23-річного місцевого жителя.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/644635f81ba98072231224.jpg)
Внаслідок ДТП водій мотоцикла та його 29-річна пасажирка зазнали травмувань. Медики госпіталізували обох до реанімаційного відділення міської лікарні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/644635f5b3a1d657221581.jpg)
Наразі правоохоронці з`ясовують всі причини та обставини події.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/644635f7974a6821794847.jpg)
Нагадаємо також, що у Житомирі автомобіль збив електроопору.
Будьте першим, хто прокоментував "На околиці Житомира не розминулися мотоцикл та легковик: є постраждалі (ФОТО)"