На початку липня в Пулинах проведуть щорічний «Лавандовий фестиваль»

«У час війни емоційна стійкість людей не менш важлива, ніж справність зброї захисників. «Лавандовий фестиваль» – це вечір емоційного відновлення з ароматом лаванди. Кожен гість знайде собі щось для наповнення силами та енергією», – саме так кажуть організатори «Лавандового фестивалю», який вже 6-рік поспіль проходить у містечку Пулини на Житомирщині.

Місце проведення – незмінне: територія навколо Громадського центру за адресою вул. Шевченка, 123. О 17 годині 1 липня тут стартують активності фестивалю, що триватиме до 20.00.

Вартість вхідного квитка для дорослих – 100 гривень, учнівський/пенсійний – 50 грн, діти до 6 років – безкоштовно. Важливо, що діти віком до 10 років можуть відвідати захід лише у супроводі дорослих. Усі виручені від продажу квитків гроші будуть направлені на підтримку дитячих та молодіжних клубів, що функціонують при Пулинському громадському центрі, а також програму «Будинок для вдів», який у громаді реалізують з 2009 року – піклуються про жінок старшого віку, що лишилися без рідних і не можуть самостійно подбати про себе. Таким чином вони мають можливість проживати на І поверсі Центру та отримують увесь необхідний догляд і піклування.

Перша лаванда у дворі Громадського центру з’явилася більше 10 років тому. Кілька кущиків привезли і висадили засновники фонду «Місії самарян в Україні» Ненсі та Дон Міллери. У США подружжя проводить традиційні лавандові фестивалі. У 2018-му перший «Лавандовий фестиваль» влаштували і в Пулинах.

З того часу популярність заходу тільки зростає. Сюди з родинами приходять не лише місцеві жителі, але й їдуть гості з усієї області та сусідніх регіонів. Галявина із лавандовими кущами теж розростається. Зараз їх уже 300, а також є окрема локація для фотосесій.

До речі, так само з року в рік збільшується кількість тих, хто готовий допомагати у підготовці та проведенні фестивалю. Приміром, нині, окрім трьох співробітників Центру, є команда із сотні волонтерів, наймолодшим з яких – 11-12 років. Вони уже провели благоустрій території майбутнього фестивалю, а безпосередньо 1 липня працюватимуть на певних локаціях.

«Пулинський Громадський центр запрошує відвідувати наш «Лавандовий фестиваль», який із самого початку існування був покликаний популяризувати благодійність та волонтерство серед населення. Після початку повномасштабної війни фестиваль став ще й місцем єднання для людей, які бажають допомогти іншим. За роки проведення для багатьох фестиваль став сімейною традицією. Люди відкривають для себе багатогранні властивості лаванди та закохуються в неї, – акцентує голова Правління Пулинського Громадського центру Надія Сірик. – Цьогоріч ми готуємо лавандові локації для прогулянки та фотозони, лавандові смаколики, сувенірну ярмарку – передбачається багато новинок, майстер-класи для дітей та дорослих, ігрові зони для активних дітей, будуть виступи творчих волонтерів та концерт гурту “ALO COVER BAND», «вільна» гітара та співанки. З 17:00 до 18:30 заплановані майстер-класи та розважальні зони для дітей, а о 18:30 розпочнеться концертна програма. Головна фішка фестивалю – це, звичайно, лаванда, яка представлена у різноманітних сортах та продукції. Лавандова тема прослідковується у всьому і навіть гості намагаються дотримуватися лавандового дрес-коду».

Детальніша інформація щодо програми «Лавандового фестивалю» в Пулинах незабаром з’являтиметься на офіційній сторінці Громадського центру в мережі Фейсбук.

Юлія Демусь

Червень для малечі: куди залучити дитину під час канікул у Житомирі

Зустрічайте виставу “Інтим не пропонувати” у Житомирі!

Будьте першим, хто прокоментував "На початку липня в Пулинах проведуть щорічний «Лавандовий фестиваль»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*