На початку наступного місяця у Житомирі з`являться два десятки терміналів для поповнення е-квитка

На поточному тижні в обласному центрі розпочинається встановлення програмно-технічних комплексів самообслуговування для поповнення «єдиних квитків». На даний момент такий термінал вже працює на зупинці громадського транспорту неподалік міськради.

Згідно інформації, яку у вівторок, 28 вересня, надав місцевим журналістам керівник управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради Костянтин Підпокровний відомо, що у місті встановлюватимуть двадцять терміналів самообслуговування. Усі вони будуть із підсвіткою та логотипом «транспорт Житомира».

«На цьому тижні почнеться встановлення перших 20 терміналів на зупинках громадського транспорту. Ми зараз говоримо про центральні зупинки, на першому етапі 20 зупинок: вулиці Бердичівська, Київська, Театральна, Перемоги, Покровська, Чуднівська та Вітрука – це п’ять основних наших артерій. Далі – на другорядних вулицях, де є транспортно-пересадочні вузли. Наразі залишилося погодити дизайн. Тобто фізично вони готові до монтажу опорної частини, можливо, сьогодні-завтра ми погодимо дизайн, кольорову гаму. В ідеалі – з понеділка (4 жовтня) ми матимемо плюс 20 терміналів», – повідомив начальник.

Нагадаємо,“Хазяєва запрєтілі”: у Житомирі водій маршрутки відмовив у розрахунку терміналом і привселюдно вилаяв жінку (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "На початку наступного місяця у Житомирі з`являться два десятки терміналів для поповнення е-квитка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*