На Попільнянщині перед судом за знущання з дружини постане черговий домашній тиран

На Попільнянщині перед судом за знущання з дружини постане черговий домашній тиран

На Попільнянщині за допомогою до правоохоронців неодноразово зверталася 53-річна жителька громади щодо неправомірних дій співмешканця. Тож дільничні офіцери упродовж року працювали у родині. Відносно кривдника складалися адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства та виносились термінові заборонні приписи. Однак проведені превентивні заходи не приносили бажаного результату і тиранія у родині продовжувалася.

41–річний чоловік має непостійні заробітки та зловживає алкоголем. Це викликає незадоволення з боку цивільної дружини. Однак у відповідь на свої претензії жінка отримує лайку, образи та штурхани. Нерідко чоловік перешкоджав її доступу до власного будинку, змушуючи шукати прихистку у знайомих.

Відтак, оскільки попередні заходи на агресора не подіяли, за зверненням жінки поліцейські цього разу відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство) КК України.

17 червня фігуранту було оголошено про підозру.

Тепер домашньому тирану загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин або пробаційний нагляд терміном до 5 років, або обмеження волі на той самий строк, чи позбавлення волі на строк до 2 років.

Нагадаємо також, що в Коростені у домашнього тирана правоохоронці виявили близько десяти згортків з наркотиками.

Будьте першим, хто прокоментував "На Попільнянщині перед судом за знущання з дружини постане черговий домашній тиран"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*