На Попільнянщині за знущання над колишньою дружиною судитимуть домашнього тирана

Попільнянські правоохоронці неодноразово реагували на звернення жительки села Почуйків щодо домашнього насильства з боку її колишнього чоловіка.

Хоча жінка вже давно розлучена з кривдником, однак у силу певних економічних проблем змушена жити з ним під одним дахом. 40–річний чоловік не працює та зловживає алкоголем. Неодноразово жінці доводилося разом з двома неповнолітніми дітьми ховатися від нетверезого чоловіка та тікати зі свого дому.

Упродовж року відносно кривдника було складено декілька адміністративних протоколів за вчинення домашнього насильства. Окрім того, неодноразово виносились термінові заборонні приписи. З чоловіком проводили профілактичну роботу, роз’яснювали йому правові наслідки подібних дій, проте превенція не приносила належного результату і тиранія продовжувалася.

Відтак за зверненням жінки правоохоронці врешті відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство) КК України. Днями кривдникові було оголошено про підозру.

Тепер за умисне систематичне вчинення насильства домашньому тирану загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або піврічний арешт, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині до 9 років ув`язнення засуджено домашнього тирана, який забив свою співмешканку до смерті.

Будьте першим, хто прокоментував "На Попільнянщині за знущання над колишньою дружиною судитимуть домашнього тирана"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*