Вчора, 19 січня, в одній з п’ятиповерхівок у Житомирі сталася пожежа. У квартирі, в якій спалахнула пожежа, перебував літній чоловік.
Коли вогнеборці прибули за викликом, всередині оселі спостерігалася сильна задимленість, а в кімнаті горіли домашні речі та меблі. Власника рятувальники виявили у кімнаті на підлозі, на чоловіку вже горів одяг.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-20_12-40-56-768x1024.jpg)
Бійці ДСНС винесли потерпілого на свіже повітря, де передали під опіку медиків. Через сильне отруєння продуктами горіння та опіки різного ступеню важкості 65% тіла чоловіка терміново госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні.
За попередніми висновками фахівців ДСНС, причиною займання стала необережність під час куріння.
Нагадаємо також, що на Житомирщині у власній оселі згорів господар.
Будьте першим, хто прокоментував "На пожежі у Житомирі мало не згорів літній чоловік"