На росії оголошено часткову мобілізацію

Сьогодні зранку російські ЗМІ врешті показали запис анонсованого вчора виступу путіна. У ньому він заявляє, що підписав указ про часткову мобілізацію. За його словами, це “необхідні кроки” для захисту територіальної цілосності росії від міфічних “загроз заходу”.

Відповідно до указу, мобілізовувати будуть тих, хто перебуває в запасі, хто вже служив, має військові спеціальності та досвід. При цьому путін заявив, що призовників забезпечать підготовкою. Однак, у реальності пітерських строковиків до кордону України рашисти перекидають вже зараз і без завершення навчань. 

Після головного бункерного боса на російському телебаченні виступив і міністр оборони рф Сергій Шойгу, який заявив, що наразі мобілізовано буде лише 1 % мобілізаційного ресурсу, а саме 300000 росіян. Принаймні у першу хвилю мобілізації.

Указ про “посилення мобілізаційних заходів” починає діяти на росії вже відсьогодні.

Що ж, розвідка США і цього разу надала достовірні дані. Від тотальної мобілізації росіян вберіг лише страх перед ними бункерного діда і його не бажання визнати провал “спецоперації”. Усім же росіянам, хто підлягає мобілізації тепер доведеться покинути свої родини і йти воювати за примарні ідеї хворого вождя.

Будьте першим, хто прокоментував "На росії оголошено часткову мобілізацію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*