На росії планують мобілізувати до 700 тисяч чоловік

У зв’язку з катастрофічними втратами на росії хочуть оголосити нову хвилю мобілізації. Цього разу до лав рашистської армії планують добрати ще від 400 до 700 тис. чоловік, в тому числі з тимчасово окупованих територій. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки.

Щоправда цьогоріч на відкриту мобілізацію російський лідер навряд наважиться, адже попереду вибори. Відтак найближчі півроку могілізація продовжиться по-тихому, у прихованому варіанті, як і останні кілька місяців.

“Російська влада продовжує приховану мобілізацію. За оцінкою ГУР, 2023 року в РФ уже призвали від 90 до 100 тис. осіб для поповнення втрат і створення нових з’єднань. Чи оголосять вони знову відкриту мобілізацію на кшталт тієї, яка була минулої осені? Мабуть, що ні. Зараз вони проведуть ці вибори, а далі почнуть готуватися до виборів президента 17 березня 2024 року. Ніхто не захоче так ризикувати напередодні кампанії, оголосивши мобілізацію. Можливо, це станеться пізніше”,

– повідомив представник ГУР Міноборони України генерал-майор Вадим Скібіцький.

При цьому протягом останнього часу на росії вже провели усі необхідні для відкритої мобілізації організаційні заходи: ухвалили необхідні закони, запровадили електронний облік, змусили всіх ходити до військкоматів за викликом та посилили відповідальність за ухилення від призову.

Більше того, наразі вже сформовані списки щодо того з яких регіонів та скільки мобілізованих мають призвати.

Поки ж свої втрати росія поповнює за рахунок тотальної пропаганди та злиднів, змушуючи людей укладати контракти з армією рф аби прокормити свої родини.

“На сьогодні в рф мобілізують людей з усіх регіонів, особливо з депресивних. Жителі останніх вирушають воювати, аби заробити грошей. Зараз у президента росії володимира путіна немає необхідності проводити відкриту мобілізацію та оголошувати про призив ще 500 тис. осіб. росіян різними способами переконують укладати контракт на військову службу. Зокрема, в Ррф маніпулюють тим, що контрактники отримують більшу зарплату, що їх скеровують до менш “гарячих” точок фронту, ніж мобілізованих”,

– зазначив представник ГУР.

Нагадаємо також, що росія вивела з білорусі майже усі свої підрозділи.

Будьте першим, хто прокоментував "На росії планують мобілізувати до 700 тисяч чоловік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*