На росії вирішили змінити вік призовників, а кількість мобілізованих довести до 1,5 млн

Сьогодні російське керівництво зібралося на колегії Міноборони РФ аби обговорити підсумки діяльності російських збройних сил у поточному році та хід так званої “спецоперації”.

В результаті, бункерний лідер дійшов висновку, що потрібно “розширювати арсенал сучасних ударних засобів” в російській армії, нагадаав про існування у росії сарматів та закликав максимально задіяти штучний інтелект при створенні нових зразків зброї. При цьому запропонував ретельно вивчати зразки натівського озброєння, яке вдасться вкрасти російським воякам.

В свою чергу міністр оборони рф сергій шойгу на засіданні закликав у зв`язку з “розширенням НАТО на півночі” змінити на росії мінімальний вік призову – з 18 до 21 року, а максимальний – із 27 до 30 років. Більше того очільник міноборони доручив до кінця року довести число контрактників в російській армії до 521 тисячі з урахуванням заміни в угрупуваннях мобілізованих. Таким чином довівши кількість мобіків до 1,5 млн.

Однак найабсурднішими заявами сьогоднішньої клоунади на росії можна по праву вважати вислів бункерного діда про те, що він “і зараз вважає український народ братським” та заяву шойгу про те, що росіяни “досягли найнижчої летальності в історії воєнної медицини”.

Єдиний висновок, що можна зробити з сьогоднішньої вакханалії на росії – це те, що вони не планують зупинятися самі, бо прагнуть здійснювати “спецоперацію” “до повного виконання задач”.

Будьте першим, хто прокоментував "На росії вирішили змінити вік призовників, а кількість мобілізованих довести до 1,5 млн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*