На росії запустили фейк про початок українського контрнаступу

Вчора, 4 червня, на росії заявили, що Україна розпочала контрнаступ на п’яти ділянках фронту. При чому повідомило про це російське міноборони.

За інформацією відомства, свій контрнаступ Україна нібито розпочала на півдні Донецького напрямку, увівши в бій 23 та 31 механізовані бригади зі складу стратегічних резервів ЗСУ за підтримки інших військових частин і підрозділів. Однак, мовляв, своїх завдань ЗСУ не досягли та зазнали втрат у живій силі та техніці.

Однак, у Центрі стратегічних комунікацій ЗСУ заявили, що таким чином росіяни активізують інформаційно-психологічні операції.

Більше того, задля створення реалістичності своєї інформації російські спецслужби створили відеоролики з так званим наступом, в яких використали старі кадри відеозйомок та підписи, що не відповідають істині. Максимального розповсюдження такі ролики набули у мережі Tik-Tok, де людей вводять в оману початком контрнаступу зі звільненням ЗАЕС та Енергодару, використовуючи відеоряд із Бахмуту.

У Центрі стратегічних комунікацій ЗСУ, що російські пропагандисти і надалі будуть розповсюджувати фейки щодо контрнаступу, його напрямків та втрат українських військових задля деморалізації українців і введення в оману власного населення.

Тож українців закликають довіряти лише офіційній інформації і не піддаватися впливу рашистських ІПСО.

Нагадаємо також, що окупанти накопичують “Калібри” до українського контрнаступу.

Будьте першим, хто прокоментував "На росії запустили фейк про початок українського контрнаступу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*