На розшук неповнолітнього жителя Житомирщини, який зник 4 доби тому, залучили водолазів

Розшук хлопчика триває з 19 березня. 17-річний житель Радомишля – Іван Мисливський пішов відпочивати з друзями і до цього часу так не повернувся.

Інформацію про це повідомив керівник Житомирського ГУНП Юрій Олійник під час брифінгу у понеділок, 22 березня.

Згідно наявної інформації, правоохоронцям вдалося встановити, що неповнолітній відпочивав зі знайомим у центрі міста. Після чого, близько опівночі, знайомий підвіз Івана до місця проживання. В автівці товариша юнак забув свій мобільний, де згодом його знайшли поліцейські,а друга детально опитали.

Упродовж кількох діб підлітка шукали небайдужі жителі міста, кінологи із собаками, рятувальники та лісівники. Оглянуто близько 10 км навкруги місця, де в останній раз бачили хлопчика.

Від сьогодні до розшуку залучили надзвичайників: водолази відкачують воду з копанок та водойм, шукають тіло розшукуваного.

Нагадаємо, що правоохоронці м. Радомишль Житомирського району оголосили у розшук 16-річного юнака, який пішов 18 березня на прогулянку та досі не повернувся.

Будьте першим, хто прокоментував "На розшук неповнолітнього жителя Житомирщини, який зник 4 доби тому, залучили водолазів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*