На саміті ШОС Путіну вказали його місце

Цими днями в Узбекистані проходив саміт Шанхайської організації співробітництва. І, якщо у довоєнний час президент росії володимир путін полюбляв змушувати інших чекати на себе, демонструючи так свою велич та перевагу, то тепер принижено чекає інших. Падіння його репутації яскраво продемонстрували навіть його колишні союзники.

Першою яскравою ілюстрацією такого процесу стала зустріч путіна в аеропорту Самарканда. Якщо для китайського лідера влаштували справжнє шоу з почесною вартою та танцями, то для лідера рашистів лише вистелили килим та принесли букет квітів, який в результаті так і не вручили.

Президенти ж Ірану та Киргизтану, а сьогодні і Туреччини на зустрічі з путіним своїми спізненнями яскраво підкреслили падіння рейтингу росії і важливості постаті російського лідера у світі.

Більше того, під час неформальної зустрічі лідерів країн-учасниць саміту рашистському ідолу довелося тіснитися на невеликому дивані між картопляним фюрером олександром лукашенко та президентом Таджикистану Емомалі Рахмоном.

Будьте першим, хто прокоментував "На саміті ШОС Путіну вказали його місце"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*