На сайт АТ “Житомиробленерго” здійснено хакерську атаку

Відучора в соцмережах та месенджерах житомиряни обурюються через неможливість передачі показників лічильників за електроенергію, оскільки сайт АТ “Житомиробленерго” та застосунки і чат-боти компанії не працюють. При цьому на Facebook-сторінці товариства ще 29 січня з’явилося повідомлення із нагадуванням, що показники слід передати з 30 січня по 3 лютого. У відповідь на обурення містян представники підприємства пояснили ситуацію хакерською атакою.

З 09-ї години ранку 30.01.2023 триває DDoS-атака на інформаційну систему Житомиробленерго. Інтернет-канал відключено. Сервіс прийому показів не працює. Про відновлення роботи буде повідомлено додатково,”

– йдеться у повідомленні АТ “Житомиробленерго”.

Разом з тим, схоже хакерська атака здійснена і на телефонну лінію. Адже додзвонитися на підприємство не можливо. Більше того, за дивним збігом обставин хакерські атаки здійснюються на інформаційну систему АТ “Житомиробленерго” щомісячно саме у дні передачі показників. Щоправда згодом у платіжках житомирян з`являються прогнозовані цифри, на 200-300 кВт вищі за реальні.

Будьте першим, хто прокоментував "На сайт АТ “Житомиробленерго” здійснено хакерську атаку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*