На сесії Житомирської міськради розгорілись палкі дебати через будівництво АЗС

До Житомирської міської ради на чергову 56-ту сесію знову прийшли жителі мікрорайону міськмолзаводу, а також кілька десятків громадських активістів. Житомиряни вкотре протестують проти будівництва АЗС UPG за адресою проспект Незалежності, 29. Люди обурені та кричать: «Ганьба! Ні АЗС!», проте голова міськради Сергій Сухомлин підозрює, що людей спеціально підбурюють та агресивно налаштовують. Місцеві жителі вимагають визнати будівництво незаконним та проголосувати за негайне зупинення будівництва. Житомиряни переконані, що робоча група, яка напередодні була створена, щоб знайти та запропонувати підприємству іншу рівноцінну ділянку, насправді нічого не зробила.

«Минулого разу, коли ви протестували біля облради, ми з вами перевірили наявність усієї документації. Факт, що немає екологічної експертизи дійсно підтвердився. Ми будемо подавати заяву на скасування містобудівних умов» — сказав Сухомлин.

Житомиряни звернулись із негайною вимогою до депутатів, щоб сьогодні проголосували за мораторій на будівництво заправки.
Голова міськради оголосив годинну перерву, аби провести засідання та сформувати проєкт рішення, щоб проголосувати за мораторій, де триває будівництво АЗС, з урахуванням усіх юридичних формальностей.

Будьте першим, хто прокоментував "На сесії Житомирської міськради розгорілись палкі дебати через будівництво АЗС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*