На що звернути увагу при виборі пневматичного пістолета? Р

На що звернути увагу при виборі пневматичного пістолета?

У сучасні часи пневматична зброя стає все більш популярною, адже хтось бажає постріляти для власного задоволення, хтось планує вирушити на полювання, а хтось прагне досягти досконалості у спортивній стрільбі. Придбати якісний пневматичний пістолет за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині ONE-CLICK. Тут ви знайдете продукцію від відомих світових брендів з гарантією виробника. ONE-CLICK – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, знижки та акції.

Конструкція

В руків’ї пістолета знаходиться коробковий магазин, в якому містяться кулі. Стріляти можна лише поодинокими пострілами, а не чергами. Перезаряджання здійснюється доволі швидко.

Боєприпаси

Для пневматики використовують сталеві кульки, що мають невелику масу та практично не деформуються. Також деякі моделі дозволяють використовувати набої Флобера, що схожі на вогнепальні (замість пороху в них застосовується капсульний склад).

Основні види пневматики

До основних видів належать:

  • поршневі;
  • балонні;
  • компресійні.

Поршневі мають пружину та поршень для виштовхування кулі, ці моделі прості та дешеві, але дуже швидко зношуються.

Балонні моделі найчастіше використовуються для змагань. Цей універсальний варіант має балон з вуглецевим газом, тому потужність пострілу поступово знижується з мірою того, як зменшується кількість наповнювача у балоні. Один балон (в залежності від його конструкції) може забезпечити 50-100 пострілів.

Щоб отримати високу швидкість кулі, в резервуар компресійних моделей закачують повітря. Компресійні пістолети найчастіше використовуються для самозахисту. Вони найдорожчі, але більш довговічні.

Місткість магазину

Пістолети можуть бути одно- та багатозарядними. Однозарядні мають високу точність стрільби, але їх потрібно перезаряджати перед кожним пострілом. Багатозарядні мають велику кількість боєприпасів, механізм автоматично виконує функцію перезаряджання перед кожним пострілом.

Матеріали

Корпус може бути виготовленим з нікелю, пластику, силуміну або металу. Руків’я виготовляється з деревини, пластика, гуми. Для покриття використовуються хром, титан, нікель. Виробники намагаються обтяжити продукцію, щоб вироби за масою нагадували реальну бойову зброю.

Вибір пневматичного пістолета – непросте завдання, тому консультація досвідчених менеджерів інтернет-магазина ONE-CLICK неодмінно стане у нагоді.

Будьте першим, хто прокоментував "На що звернути увагу при виборі пневматичного пістолета?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*