На щиті до Житомира повернулися троє Захисників

Сьогодні, 12 червня, до Житомира на щиті повернулися троє загиблих Героїв, які захищали нашу країну від рашистської навали: Олесій Запольський, Михайло Дмитрук та Сергій Петров.

54-річний Олексій Запольський, уродженець смт. Романів, після закінчення школи навчався у ПТУ №1 Житомира. Згодом продовжив навчання у Львівській школі міліції, після чого тривалий час працював в органах внутрішніх справ. Потім, полишивши службу, зайнявся будівельним бізнесом.
Із початком повномасштабного вторгнення рф чоловік став на захист України. 4 червня у бою з загарбниками Олексій загинув.

29-річний Михайло Дмитрук народився у Житомирі. Закінчив ЗОШ №7. Потім отримав професію будівельника у ПТУ №1. Тривалий час займався приватним бізнесом. З лютого 2023 чоловік захищав рідну землю на Сході нашої країни. 7 червня Михайло загинув у боях на Донеччині.

39-річний Сергій Петров родом з смт. Новогуйвинське. Після закінчення школи продовжив навчання у ПТУ №6. Працював на Укрзалізниці, потім — займався бізнесом. Був студентом «Житомирської політехніки». На захисті держави чоловік ще з 2016 року. 7 червня Сергій героїчно загинув, захищаючи рідну землю від рашистів.

Вічна пам`ять! Не забудемо! Не пробачимо!

Будьте першим, хто прокоментував "На щиті до Житомира повернулися троє Захисників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*