На виїзді з Житомира правоохоронці з автоматами, по місту - переслідують авто | Times ZT

На виїзді з Житомира правоохоронці з автоматами, по місту – переслідують авто

У соцмережах житомиряни масово поширюють інформацію, про те, що розшукують водія та пасажирів авто за орієнтиром, на так званих постах на виїзді з міста “операція-перехват” – стоять правоохоронці з автоматами. Ця інформація набула гучного резонансу серед населення, а все через те, що сьогодні, 10 лютого, розпочався практичний етап навчання поліцейських та нацгвардійців. Зокрема, навчання сьогодні координують столичні тренери, які й виступають у ролі терористів із заручниками.

Зауважимо, що навчання відбуватимуться по всій території Житомирської області, й правоохоронці заздалегідь не знатимуть про місце завдання.

Про це журналістам Times.ZT повідомила речниця ГУНП в Житомирській області Алла Ващенко:

“Це все в рамках загальнообласних навчань правоохоронців. На даний час розпочався практичний етап цих завдань. Триватиме практичний етап до п’ятниці, 12 лютого. На даний час по місту Житомиру поліцейські відпрацьовують завдання, пов’язані з навчанням. Навчання відбуватимуться на території всієї області. Заздалегідь учасники навчань не можуть знати про ті завдання, які вони отримали. Тому інформувати про те,  в яких саме частинах міста більше або менше поліції, наперед ми не можемо.Хочу заспокоїти всіх жителів області – до навчань залучені багато підрозділів поліції, але водночас ті, хто має забезпечувати безпеку та реагувати на повідомлення, ті, хто працюють для безпеки дорожнього руху, виїжджають на події та перевіряють ті чи інші повідомлення – всі ті групи працюють у штатному режимі”.

Нагадуємо, що у Житомирі поліцейські шукають терористів – лунають постріли.

Будьте першим, хто прокоментував "На виїзді з Житомира правоохоронці з автоматами, по місту – переслідують авто"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*