На вихідних у Житомирі  відбувся вишкіл від 12-ї бригади «Азов» (ФОТО)

На вихідних у Житомирі відбувся вишкіл від 12-ї бригади «Азов»

Протягом двох днів – 15 та 16 червня у Житомирі на базі Ботанічного саду Поліського національного університету імені Героїв-десантників, за попередньою реєстрацією більше сотні жителів міста різного віку, переважно молодь, могли пройти вишкіл від 12-ї бригади спецпризначення «Азов» Національної гвардії України.

Зокрема, інструктори-азовці з бойовим досвідом поділили учасників на групи, а далі на окремих майданчиках знайомили  їх  із основами тактичної підготовки, правилами поведінки зі зброєю, а також азами тактичної медицини. Крім цього, розповідали про те, як і коли потрапили в «Азов», який бойовий шлях пройшли, умови отримання поранень тощо.

Присутні мали можливість дізнатися про вміст рюкзака бойового медика, спробувати накладати турнікет  – собі та один одному, з урахуванням усіх ризиків та помилок, які можливо допустити в процесі і спробували їх правильно уникнути чи виправити вчасно, тампонували рани та ін.

Відзначимо, що такі вишколи від 12-ї бригади спецпризначення «Азов» Національної гвардії України проходять уже багато років поспіль на постійній основі у різних містах.

Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "На вихідних у Житомирі  відбувся вишкіл від 12-ї бригади «Азов» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*