«На Євробачення»: Артем Фесько про свої враження від перемоги в шоу «Україна має талант» та плани на майбутнє

У фіналі шоу «Україна має талант», який відбувся 25 грудня 2020 руку, переміг Артем Фесько з Житомирщини. У 10-му сезоні  14-річний вокаліст спочатку дивував суддів виконанням арії із фільму «5 елемент», а в фіналі заспівав пісню Шуберта Ave Maria.

Переможець Всеукраїнського талант шоу родом з селища Попільня, що в Житомирській області. Сьогодні, 20 січня, Тimes.ZT вдалося поспілкуватися з юною зіркою під час творчої зустрічі в Домі української культури. 

Артем Фесько розповів, що почав цікавитися вокалом ще з дитинства, приблизно у 4 роки. Він наспівував різні пісні, а рідні казали, що це виходило непогано: 

“Вони вирішили віддати мене в музичну школу, де я почав професійно займатися вокалом. Я займався 8 років та закінчив музичну школу. Зараз займаюся з репетитором по вокалу тому, що я не можу це покинути”. 

Переможець талант шоу зазначив, що на “Україна має талант” його запросили самі ж організатори проєкту:

“На шоу такого масштабу я ще не був, і тому я навіть не знав, що очікувати. Я єдине знав, що треба викластися на всі сто та показати себе. А далі вже як піде”.

Артем розповів, що його підтримувала сім’я, друзі та навіть фанати, які в соцмережах писали багато позитивних коментарів. 

“Шоу навчило мене більш природно поводитися перед камерою, тому що там камери взагалі повсюду. Звісно, що були й нові педагоги, які також дали мені нові навички та досвід, те, чого я не знав. У мене з’явилося більше впевненості в собі”, – сказав вокаліст. 

Хлопець поділився, що перед самим кастингом доволі довго тренувався, щоб показати себе з найкращої сторони, а до фіналу, готувався інтенсивніше близько двох-трьох тижнів, як тільки дізнався, що пройшов. 

“На кастинг я обрав пісню саме “П’ятий елемент”, тому що це доволі складна пісня, яка показує мій репертуар, так сказати, у всій красі і, мені здається, вона може людей зачепити. А вже на фінал нам продюсери запропонували пісню, адже 25 грудня – це було католицьке Різдво, і це була доречна пісня. Так і сталося, і може це якусь роль зіграло, що я заспівав молитву на такому шоу”, – сказав Артем Фесько. 

Юнак також розповів, що за кілька хвилин до виходу на сцену дуже хвилювався тому, що хотілося показати себе на всі 100%: 

“Звичайно, хотілося перемогти, але здогадок, що це саме буду я – не було,  тому що я не розумів взагалі, хто це може бути. Всі учасники були дуже сильні, через це я навіть не міг собі уявити. В мене був шок дуже великий тому, що саме в такому шоу виграти для мене це була дуже велика ціль в житті. Я дуже здивувався, це був шок, приємний шок. Я тоді дуже розхвилювався і був дуже щасливий з цього приводу”. 

Артем поділився своїми амбітними планами на майбутнє: 

“Я планую в наступному році, скоріше за все, йти на Євробачення і представляти Україну там. На даний момент я ще думаю над питанням музичної композиції. Треба підібрати якусь пісню, яка насправді здивує людей і буде по своєму унікальною”.

Хлопець розповів, що приз у розмірі 250 тисяч гривень за перемогу в шоу «Україна має талант» з сім’єю планує витратити на розвиток таланту: найматимуть професійних репетиторів, записуватиметься на проесійній студії. 

“Може навіть свої пісні записувати, якщо вони з’являться. Я хочу, щоб вони з’явилися, але я навіть не знаю, в якому форматі це буде. Це треба добре обдумати. Якщо я заспіваю якусь пісню в естрадному виконанні і вона справді буде подобатися людям, то, в принципі, я не проти буду перейти на якийсь інший формат”, – сказав співак.

Вокаліст також розповів, що не дуже часто слухає музику, тому що частіше сам її співає. Але в  телефонному плейлисті хлопця багато закордонних пісень та виконавців, таких як Solin Dion, Miley Cyrus тощо. 

Під час творчої зустрічі з переможцем начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій вручила Артему Фесько вітальну листівку за перемогу на талант шоу, а також невеличкий подарунок та відзнаку.

На зустрічі також була присутня голова благодійного фонду “Надія є” Надія Юшкевич, бабуся Артема – Рита Рачківська, начальник відділу культури молоді та спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Попільнянської селищної ради Петро Боровський та гості. 

Під час зустрічі гостей піснею “За лісами, горами” вітала односельчанка переможця Всеукраїнського шоу, учениця Попільнянської шоли Ангеліна Варваринець.

А згодом і сам Артем Фесько заспівав в дуеті зі своєю наставницею та вчителькою Іриною Федоришиною. 

Зауважимо. що музичний шлях переможця починався ще з дитячих років. У 2014 році фонд “Надія Є” започаткував обласний мистецький конкурс-фестиваль “Якщо ти зірочка – засвітись”. На першому ж фестивалі тоді засвітилося декілька дійсно талановитих зірочок, такі як Анастасія Іванюха, Петро Петрук та маленький шестирічний хлопчик Артем Фесько. 

У 2021 році Артем успішно закінчив школу в смт. Попільня, де проживав з дитинства. На сьогодні юнак здобуває загальну освіту в Житомирському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей. Першою вчителькою, наставницею та вихователькою Артема стала чуйна та добра бабуся Рита Рачківська, яка часто компонувала онуку, коли той співав. Вона музикант у четвертому поколінні та має педагогічний стаж понад 40 років, з яких 11 була директоркою Попільнянської музичної школи. Саме бабуся розпізнала вокальні здібності онука та привезла його на конкурс “Якщо ти зірочка – засвітись”. Викладачами з вокалу в Артема були Ангеліна Каташинська та Ірина Федоришина. Після закінчення музичної школи Артем відвідував уроки у заслуженої артистки України Яніни Яремчук, яка готувала конкурсну програму Артема на талант шоу.

Завдяки благодійному фонду хлопець також проходив майстер класи з Артемом Кондратюком, Іриною Шинкарук та Олександром Воєвудським.

Будьте першим, хто прокоментував "«На Євробачення»: Артем Фесько про свої враження від перемоги в шоу «Україна має талант» та плани на майбутнє"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*