IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

На засідання сесії Новогуйвинської ОТГ прийшов депутат, хворий на COVID-19

9344f201ee68ff19 777x437 - На засідання сесії Новогуйвинської ОТГ прийшов депутат, хворий на COVID-19

Сьогодні, 2 грудня, у Новогуйвинській ОТГ відбулась перша сесія новообраної селищної ради. Це засідання може стати датою масового зараження місцевих жителів, адже на сесію прийшов COVID-позитивний депутат.

 

«Була не офіційна інформація, повідомляли з інших партій, що ця людина хвора на коронавірус і лежить вдома. Але він прийшов на засідання. Його запитали, чи справді він знаходиться на лікарняному, й депутат підтвердив це. Проте діагноз назвати відмовився, зазначив лише, що це інфекційна хвороба. 

Потім нам відправили копію довідки про те, що він дійсно інфікований коронавірусом. Ми викликали поліцію, й правоохоронці з’ясовували всі обставини. Але сесія відбулась й проголосували за секретаріат, як це й було потрібно. Саме тому Чепюк туди приїхав. Ми вимагали вивести його за межі приміщення, але поліція спочатку взагалі нічого не робила. Приїхав один наряд, вони сказали, що чекають ще один. Його однопартійці, чи депутати з інших фракцій закрили в кабінеті у голови ради, чи то в приймальні. Там його опитували і так далі. Але ми вважаємо, що це ще й була бездіяльність з боку поліції. Чепюк потім незрозуміло яким чином ще проголосував кнопкою за декілька проєктів рішень, не будучи в залі, а будучи зачиненим в кімнаті. Ми готуємо відповідні позови, й це буде вирішуватись вже у судовому порядку.», — розповів депутат Новогуйвинської ОТГ Денис Головаков.

 

Він також зазначив, що Сергій Чепюк є лікарем та очолює стоматологічну поліклініку № 1 у місті Житомирі. Чоловік також передав журналістам Times.ZT довідку про діагноз хворого.

 

Screenshot 1 1 - На засідання сесії Новогуйвинської ОТГ прийшов депутат, хворий на COVID-19


Будьте першим, хто прокоментував "На засідання сесії Новогуйвинської ОТГ прийшов депутат, хворий на COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*