На заводі «Електровимірювач» запускається Лабораторія виробництва: відкриття вже цих вихідних | Times ZT

На заводі «Електровимірювач» запускається Лабораторія виробництва: відкриття вже цих вихідних

Лабораторія виробництва на Вимірювачі — це освітній простір і майстерні з обладнанням спільного використання для крафтовиків і дизайнерів. Протягом останніх трьох тижнів студент(к)и Експериментальної школи предметного дизайну з різних міст України тут створювали нові продукти. 24 та 25 липня Лабораторія відкривається для всіх охочих: житомиряни зможуть познайомитися з експозицією робіт учасників Школи та дізнатися про можливості, які надалі пропонуватиме Лабораторія виробництва мейкерам і винахідникам.

Експериментальна школа предметного дизайну на Вимірювачі стала першим кроком до запуску тут напряму «Лабораторія виробництва». Три тижні у Школі тривав експеримент: відбір гіпотез, ідей і продуктів. Учасники й учасниці разом з кураторами намагалися зберегти тяглість між колишнім виробництвом заводу «Електровимірювач» та власними розробками, а ще — уявити й осмислити, яким це виробництво може стати в майбутньому.

Якими виявилися результати цього експерименту — усі зацікавлені побачать вже цими вихідними.

У програмі заходу:

  • екскурсія територією заводу та експозицією «Вимірювач NOW»;
  • знайомство з майстернями та освітнім простором Лабораторії виробництва;
  • виставка продуктів, створених в Експериментальній школі предметного дизайну;
  • воркшопи від учасників Школи;
  • VMR VCH Sale;
  • затишний відпочинок і вечірка на зеленій території заводу.

Лабораторія виробництва відкривається для відвідувачів у суботу з 17:00 та в неділю з 13:00. 

Детальна програма на обидва дні за лінком: https://bit.ly/3kKKPvO 

Анонси та оновлення щодо заходу тут: https://www.facebook.com/events/1209593852802179/ 

Лабораторія виробництва стала можливою завдяки спільному проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», а також за підтримки ПрАТ «Електровимірювач».

Вільні площі заводу «Електровимірювач» вже другий рік поспіль трансформуються в інноваційний парк «Вимірювач». У планах — створити середовище, що буде функціонувати як велика експериментальна лабораторія, прискорювач для реалізації ідей, фабрика прототипів з виробничою інфраструктурою, простір культурного обміну та мистецьких експериментів.

Будьте першим, хто прокоментував "На заводі «Електровимірювач» запускається Лабораторія виробництва: відкриття вже цих вихідних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*