Два в одному: на Житомирщині психіатричні заклади та наркодиспансери очікують на злиття

cropped Screenshot 2 14 e1589879189984 - Два в одному: на Житомирщині психіатричні заклади та наркодиспансери очікують на злиття

Про це сьогодні, 19 травня, під час прес-брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я в Житомирській облдержадміністрації Микола Суслик.

Зокрема, станом на сьогодні на Житомирщині є 2 заклади, які надають психіатричну допомогу – це комунальне некомерційне підприємство “Обласний медичний центр психічного здоров’я” Житомирської обласної ради та Житомирська обласна психіатрична лікарня № 2 (с. Прилуки).

“Дійсно на сьогоднішній день по тих пакетах, які заключені з Національною службою здоров’я України, є практично 40% недостатності фінансування. Зараз не звільняються медичні працівники та не скорочуються ліжка. Ми направили листа на Міністерство охорони здоров’я та Національну службу здоров’я України й пропонуємо збільшити фінансування для того, щоб надавалась дійсно професійна психіатрична допомога. Питання об’єднання закладів психіатрії та наркодиспансерів завжди на часі, тому що в багатьох областях України, а раніше і в нас теж, вони функціонували як один заклад, який споріднено надавав допомогу і психічно хворим, і наркозалежним”, – зазначив Микола Суслик. 

afdb47e6 1283 433f a3d1 b98e0f715a6b 1024x1024 - Два в одному: на Житомирщині психіатричні заклади та наркодиспансери очікують на злиття

Він також додав, що загалом з Житомирській області 6 медзакладів мають недофінансування, 9 – мають позитивний баланс та можливість розвиватися далі. 

Нагадуємо, що в Житомирській обласній лікарні чекають на верифікацію нового ПЛР апарату.


Будьте першим, хто прокоментував "Два в одному: на Житомирщині психіатричні заклади та наркодиспансери очікують на злиття"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*