У Коростенському районі госпіталізували жінку: підозрюють сибірку

Учора, 4 жовтня, о 14 годині до інфекційного відділення Коростенської центральної районної лікарні госпіталізували жінку з підозрою на шкірну форму сибірської виразки. Лікарі одразу сповістили  Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

За наявною інформацією, 35-річна жителька села Білка захворіла 1-го жовтня, а звернулася 4-го відповідно.

Випадок захворювання розслідуватиме бригада спеціалістів з держпродспоживслужби та лабораторного центру МОЗ у Житомирській області.

За попередньою інформацією, наданою у повідомленні держпродспоживслужби, в сім’ї проживає 5 осіб (мати хворої, чоловік та двоє неповнолітніх дітей).

Довідково: Сибірка – це гостре зоонозне інфекційне захворювання, яке спричинює Bacillus anthracis і перебігає в людей найчастіше з ураженням шкіри з утворенням специфічного карбункулу, набряку та регіонарного лімфаденіту на тлі гарячки та інтоксикації, рідше з ураженням легеневої, кишкової систем і генералізацією процесу.

При шкірній формі бактерії проникають через дефекти шкіри. В місці проникнення збудника в шкіру розвивається вогнище серозно-геморагічного запалення з некрозом, значним набряком оточуючих тканин і реґіонарним лімфаденітом. Формується сибірковий карбункул з некрозом в центрі. При шкірній формі збудник рідко прориває захисні бар’єри і поступає в кров, однак може призводити до значного депонування рідини в підшкірній клітковині в зоні набряку, що може зумовити розвиток гіповолемічного шоку.


Дивіться також: Домашня аптечка: які медикаменти повинні бути в кожній оселі

Будьте першим, хто прокоментував "У Коростенському районі госпіталізували жінку: підозрюють сибірку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*