IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

На Житомирщині 2,5% жителів перехворіло на COVID-19

1280px Zhytomyr in Ukraine.svg  777x437 - На Житомирщині 2,5% жителів перехворіло на COVID-19

У Житомирській області станом на ранок 30 листопада на лікуванні у стаціонарах від COVID-19 перебувають 808 пацієнтів, з них 324 пацієнти — на кисневій підтримці. 

 

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик: «У нас сьогодні є 1483 кисневих точки, і з кожним днем їх кількість збільшується, в тому числі і кисневих концентраторів. Для надання допомоги киснево залежним пацієнтам у нас є кисневий ресурс. На апаратах штучної вентиляції знаходяться 19 важких хворих. Всього в реанімаційних відділеннях 32 пацієнти». 

Заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко розповіла, що загалом в реанімації є 191 ліжко, а 32 з них зараз зайняті. 

 

«Кисневе забезпечення ліжок в області становить 57,5%. Найгірша ситуація так і залишається у Коростенській центральній лікарні, Радомишльській та Андрушівській. Всі інші лікарні киснем забезпечені, і наявної проблеми у хворих щодо доступу до кисневих точок на сьогодні немає», — зазначила заступниця голови ОДА.

 

Усього в області вже розгорнуто 2525 ліжок. Станом з 1 по 30 листопада додатково розгорнули 828 ліжок.

 

«В принципі, ліжковий фонд повністю забезпечує наявну потребу. На сьогоднішній день у нас завантаженість ліжок в цілому по області становить 43,8%. В середньому за добу госпіталізують 42-70 людей», — розповіла Наталія Остапченко та додала, що загалом короною вже перехворіло 31 141 житель Житомирської області. Це становить 2,5% від всього населення.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині 2,5% жителів перехворіло на COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*