На Житомирщині 500 танцюристів встановили новий рекорд України | Times ZT

На Житомирщині 500 танцюристів встановили новий рекорд України

На Житомирщині півтисячі людей, що переодяглися у древлянське вбрання, спільно виконали старослов’янський танок, встановивши тим самим новий рекорд України. Так у суботу, 18 травня, олевчани відзначили День міста.

Танок мешканців Олевська зареєстрували представники Книги рекордів України, що були присутні на святкуванні.

“Неймовірне видовище, багато позитиву, радості і щастя дітей .. Тому Олевська ОТГ , всі учасники і її міський голова Олег Омельчук які стали рекордсменами є великі молодці, що організували такий захід. Бо саме в таки спосіб справжні українці відновлюють свої традиції і розвивають їх. Вітаю всіх з рекордом і рада, що ми долучились до такої події у відновленні наших традицій і автентики”, – зазначила генеральний директор рекордів України Анна Крисюк.

Готувалися до встановлення рекорду заздалегідь з усією відповідальністю і дорослі, і діти. Репетиції та й власне саме встановлення рекорду проходило в Олевську на славнозвісній Бабиній горі. Костюми були виготовлені спеціально для цієї непересічної події. Окрім того, до цього дійства на схилах Бабиної гори розгорнули справжній древлянський ярмарок, де кожен охочий міг придбати автентичний подарунок на згадку.

Фото та відео з фейсбук-сторінок Анни Крисюк та Олександра Ніколайчука

Стартує новий рекорд України в Олевську

Posted by Аня Крисюк on Saturday, 18 May 2019

Олевчани встановили Рекорд України! Найкращий подарунок до Дня міста!

Posted by Олександр Ніколайчук on Saturday, 18 May 2019

Нагадаємо також, що в Житомирі 18 травня в рамках святкування Дня Європи відбувся батл юних кухарів «SALAD JUNIOR FEST».

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині 500 танцюристів встановили новий рекорд України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*