На Житомирщині безвісно зникло 5 осіб | Times ZT

На Житомирщині безвісно зникло 5 осіб

У період з 7:00 4 квітня по 7:00 5 квітня по території Житомирщини лунало 4 повітряні тривоги. Обстрілів та авіаударів за добу не зафіксовано.

Водночас за останню добу до правоохоронці відреагували на понад 500 повідомлень громадян, зареєстрували близько 20 повідомлень, що мають ознаки кримінальних правопорушень, та отримали 5 заяв про безвісно зниклих громадян, які, ймовірно, перебували на території Київщини під час бойових дій. Наразі оперативники поліції перевіряють обставини та проводять заходи зі встановлення місця перебування розшукуваних.

У Коростені правоохоронці затримали раніше судимого мешканця, одягнутого у військову форму. З помешкання чоловіка вилучили гранату, вибухівку та боєприпаси.

У Народицькій громаді Житомирщини продовжують зачищати та убезпечувати населені пункти від вибухонебезпечних предметів. Правоохоронці закликають місцевих жителів бути вкрай обережними, не наближатися до невідомих предметів та техніки, не заходити у покинуті приміщення, пам’ятати про заборону відвідування лісу.

У випадку знаходження боєприпасів або їх частин, інших підозрілих предметів громадян закликають терміново сповістити правоохоронців, рятувальників або органи місцевої влади. Жителів громади, які тимчасово виїхали, просять поки зачекати із поверненням додому до офіційного оголошення про безпечність територій. 

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині безвісно зникло 5 осіб"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*