На Житомирщині бізнесмен організував злочинну групу і збув іноземцям пиломатеріалів майже на 4 млн грн

У Житомирській області підприємець незаконно займався збутом  зрізаної деревини, використовуючи при цьому підроблені документи та легалізовуючи грошові кошти, які були одержані злочинним шляхом.

Наразі за погодженням прокуратури, підозрюваному було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Попередньо слідчим вдалося встановити, що восени 2019 року житель Донеччини спільно зі своїм товаришем з Туреччини та житомирянкою організував та очолив злочинне угрупування, члени якого упродовж двох місяців, з жовтня по листопад, за допомогою підроблених документів щодо походження та виготовлення пиломатеріалів незаконно збували іноземній фірмі деревину породи “сосна” загальним обсягом близько 1170 м3. Загальна вартість товару –  2, 9 мільйонів гривень.

Для того, щоб приховати свою протиправну діяльність від правоохоронних органів, фігурант справи змінив злочинну схему, залучивши до неї власника підприємства з Коростенського району, що допомогло їх псевдо-компанії  збути іноземному підприємству ще 485 м3 пиломатеріалів з дерева на загальну вартість у понад 1, 1 мільйон гривень.

Гроші, що вдалося виручити від незконної діяльності, а це понад 2,6 мільйонів гривень легалізували, відправивши на рахунки підприємств, що займаються господарською діяльністю та перебували під контролем фігурантів.

Досудове розслідування досі триває.

Нагадаємо, як у Коростишеві бізнесмен облаштував пилораму з необлікованою лісопродукцією.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині бізнесмен організував злочинну групу і збув іноземцям пиломатеріалів майже на 4 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*