На Житомирщині близько 7 тисяч осіб змінили місце голосування | Times ZT

На Житомирщині близько 7 тисяч осіб змінили місце голосування

Цієї неділі в країні пройде другий тур виборів Президента України. Згідно Державного реєстру виборців, у Житомирській області зареєстровано понад 975 тис. виборців, 6854 з них вирішили змінити місце голосування.

Відповідно до законодавства, особам, які голосують не за місцем реєстрації, підтвердити своє місце голосування можна було лише до 15 квітня.

У межах Житомирської області 6854 особи змінили тимчасове місце голосування. Серед них – 2954 жителів області, які подали заяви до місцевих органів ведення реєстру виборців та отримали тимчасову довідку, з якою прийдуть 21 квітня на виборчу дільницю. Ще 1212 осіб приїдуть із м. Києва до Житомирщини, аби проголосувати, 466 громадян – із Донецької області, 348 – із Луганської, 310 – із Київської, решта – з інших областей.

При тимчасовій зміні адреси голосування виборцю видається посвідчення, але у день голосування виборець має прийти на дільницю із паспортом – це основний документ, який дає йому право отримати бюлетень. Забрати посвідчення про зміну голосування можна у будь-якому відділі ведення реєстру до 21 квітня включно.

У день виборів Президента на Житомирщині працюватиме 1449 дільниць.

Загальна кількість виборців по області становить 975276 осіб, із них 19901 – з відміткою про вибуття.

Нагадаємо, що перед першим туром виборів Президента місце тимчасового голосування змінили 7395 осіб.

Як писав Times.zt раніше, в Житомирі перед першим туром запрошення на вибори отримали сорок квартир-невидимок.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині близько 7 тисяч осіб змінили місце голосування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*