На Житомирщині через аферу з орендою земель оголошено про підозру державній реєстраторці

На Житомирщині через аферу з орендою земель оголошено про підозру державній реєстраторці

В рамках кримінального провадження щодо незаконної перереєстрації про право оренди земельних ділянок в одній з громад Житомирського району оголошено про підозру 34-річній державній реєстраторці.

Встановлено, що у серпні 2022 року фігурантка провадження перебувала на посаді начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень місцевої сільської ради. Жінка мала відповідні повноваження та доступ до Держреєстру і, скориставшись цим, внесла завідомо неправдиві відомості про право оренди земельних ділянок товариством, яке насправді не мало жодних законних підстав для цього, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Все це реєстраторка зробила, усвідомлюючи незаконність таких дій та вступивши у змову з іншою особою. Унаслідок таких оборудок, вчинених всупереч вимогам чинного законодавства, було спричинено шкоду товариству, що насправді було орендатором земель площею майже 140 га, на майже 3,3 мільйона гривень.

Тепер спритній жінці загрожує позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Крім того, наразі правоохоронці встановлюють і інших причетних до протиправних дій осіб та їх ролі у незаконних оборудках з землею.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постануть члени злочинної групи, які привласнили комунальні землі площею 1730 га.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині через аферу з орендою земель оголошено про підозру державній реєстраторці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*