Вчора, 1 грудня, в одній з багатоповерхівок у м. Звягель сталася пожежа. Коли вогнеборці прибули на виклик, в оселі спостерігалося густе задимлення, там тлів диван.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/319545507_684922046619053_6017854594091245218_n.jpg)
Під час розвідки рятувальники всередині житла на підлозі кімнати біля вікна виявили непритомного 49-річного господаря. Вогнеборці винесли врятованого на свіже повітря та передали медикам. Постраждалого госпіталізували до лікарні з попереднім діагнозом: отруєння продуктами горіння.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/319557656_1131871357694638_945315801804677906_n.jpg)
За попередніми висновками експертів, причиною загоряння стала необережність під час куріння. Відомо, що господар полюбляв палити цигарки в кімнаті, тож, ймовірно, недопалок цигарки впав на диван, що й призвело до займання.
Нагадаємо також, що у селі під Житомиром зайнялася зерносушарка, вогонь знищив 5 тонн насіння соняшника.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині через необережне куріння мало не загинув звягельчанин"