На Житомирщині через оборутки під час реконструкції каналізаційної системи перед судом постануть підрядник та інженер з технагляду

Днями до суду скеровано обвинувальний акт відносно директора підприємства-підрядника та інженера з технагляду. Їх звинувачують у заволодінні 220 тис. грн на реконструкції каналізаційної системи.

В процесі слідства було встановлено, що у жовтні 2017 року між Черняхівською селищною радою та приватним підприємством було укладено договір на реконструкцію каналізаційної системи. Обумовлена вартість робіт склала понад 1,3 мільйони гривень. Пізніше ще один договір був укладений з підприємцем, який мав здійснювати технічний нагляд.

Однак по виконанню робіт директор підприємства-підрядника, 41-річний житомирянин, вніс до офіційних документів недостовірні дані. Чоловік вказав більшу кількість будівельних матеріалів, аніж використовувались під час реконструкції. Згідно висновків експертів підприємець залишив без необхідного устаткування низку каналізаційних колодязів.

Інженер з технагляду, 61-річний житель Хорошева, всупереч покладених на нього обов’язків, не перевірив якість виконання робіт та затвердив усю документацію, надану йому підрядником.

В результаті такої оборутки державі було спричинено збитків на суму 222 тисячі гривень.

Нині директору підприємства-підрядника інкриміновано заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в великих розмірах та складання, видача та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). А інженер з технічного нагляду обвинувачується у службовій недбалості ( ч. 1 ст. 367 КК України).

Тепер директору загрожує до 8 років ув’язнення, а фахівцеві з технагляду – від штрафних санкцій до обмеження волі терміном до 3 років. Окрім цього обвинувачені можуть бути позбавлені права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо також, що ексзаступника Міністра оборони України В’ячеслава Шаповалова викрили на розтраті майже 1 млрд грн бюджетних коштів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині через оборутки під час реконструкції каналізаційної системи перед судом постануть підрядник та інженер з технагляду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*