На Житомирщині через розтрату понад 300 тисяч грн перед судом постануть 5 службовців

28 грудня коростенські правоохоронці завершили розслідування обставин заволодіння бюджетними коштами під час капітального ремонту дороги на одній з вулиць міста.

За інформацією ГУНП, договір на вказаний ремонт був укладений ще у травні 2018 між Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міськради та приватним підприємством. Результати виконаних робіт згодом оформили відповідними актами та довідками.

В офіційні документи, акти та довідки, були внесені завідомо неправдиві відомості про повноту та обсяги виконаних підрядних робіт. А на підставі цих матеріалів було переплачено на рахунки підприємства із державного бюджету коштів на загальну суму 334 322 гривні. Що згодом довели відповідні судові будівельно-технічні експертизи.

За таких обставин після проведення необхідних експертних досліджень та інших процесуальних дій поліцейські висунули обвинувачення у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України) 64-річному начальникові Управління ЖКГ, 48-річному його заступникові, а також 45-річному заступникові директора та 40-річному начальникові дільниці приватного підприємства й 43-річному інженерові з технічного нагляду. Окрім того, трьом із названих службовців інкримінується і службове підроблення (ч.1 ст. 366 ККУ).

Наразі вказаним службовцям загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

Нагадаємо також, що ексдиректора та заступника директора Житомирського бронетанкового заводу викрили у масштабних розкраданнях.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині через розтрату понад 300 тисяч грн перед судом постануть 5 службовців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*