На Житомирщині чоловік зарубав сокирою товариша, якого застав у ліжку з коханою

Подія трапилася напередодні у місті Радомишлі. Саме там чоловік, перебуваючи у нетверезому стані, через ревнощі зарубав сокирою свого знайомця, якого побачив у ліжку дружини. Суд визнав чоловіка винним та позбавив його волі на 8 років.

Вказане рішення  оприлюднили у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Згідно наявно інформації, 11 грудня 2020 в районі 16-ї години обвинувачений у себе вдома, перебуваючи в нетверезому стані, сокирою наніс не менше 4-х ударів по голові своєму товаришу, що в подальшому призвело до його смерті.

У суді обвинувачений вину спершу не визнав. Розповів, що потерпілий тимчасово проживав у його будинку. Того дня вони разом вживали алкоголь, а потім полягали спати. Прокинувся від крику дружини і побачив у ліжку потерпілого. За словами чоловіка, він спробував відтягнути товариша від дружини, але той відштовхнув і вдарив його. Після цього обурений чоловік побіг у сіни, схопив сокиру і, за його словами, обухом несильно вдарив потерпілого по голові. Останній сказав, що йому досить і запропонував випити мирову. Вони сіли за стіл і ще випили. Дружини в цей час не було, вона з переляку вибігла на двір під час бійки. Потім до нього нібито прийшли ще двоє товаришів, він пішов за горілкою і був відсутній близько години, а коли повернувся – побачив потерпілого, який лежав на підлозі біля ліжка. Далі обвинувачений нічого не пам’ятає: ні крові в кімнаті, ні дружини. Вранці, за його словами, його розбудила дружина і повідомила, що товариш не дихає. Він витягнув загиблого на вулицю і накрив рядном, – йдеться в тексті документу.

Після спілкування з суддею та допути свідків по справі підсудний, все ж, припустив, що саме він міг вбити товариша, але наголосив, що нічого не пам’ятає, бо був нетверезим. Також він додав, що, якщо його провина буде доведена, готовий понести покарання за скоєне.

Відтак, суд визнав чоловіка винним у вбивстві товариша та ухвалив рішення щодо позбавлення волі термінов до 8 років.

Нагадаємо, що у Житомирській області зіштовхнулися “Мерседес” та “Шкода”, двоє людей травмовано (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині чоловік зарубав сокирою товариша, якого застав у ліжку з коханою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*