На Житомирщині до 12 років засудили ДНРівця | Times ZT

На Житомирщині до 12 років засудили ДНРівця

За матеріалами контррозвідки Служби безпеки України до 12 років позбавлення волі засуджено заочно чергового бойовика терористичного угруповання «Восток» т.зв. «ДНР».

Під час досудового розслідування слідчі УСБУ в Житомирській області задокументували, що до лав незаконного збройного формування терористів уродженець Маріуполя вступив добровільно у серпні 2014 року.

Після відповідної підготовки бойовику присвоїли позивний «хруст» та призначили на посаду старшого мінометника артилерійської системи «Нона». На цій посаді зловмисник «служив» до березня 2016 року включно на щомісячній «зарплаті» в 15 тисяч російських рублів.

У складі бригади він брав участь у артилерійських обстрілах позицій сил антитерористичної операції, у тому числі в районі міжнародного аеропорту «Донецьк».

Також «хруст» неодноразово із задоволенням давав інтерв’ю пропагандистським російським телеканалам, де прославляв терористичні організації «молоді республіки «Л/ДНР» та агітував до участі у бойових діях на боці терористів, на власному прикладі «змальовуючи райдужні перспективи» після вступу до лав сепаратистських формувань.

Наприкінці весни 2016 року бойовик, розуміючи абсурдність і безперспективність такої «кар’єри», повернувся на контрольовану українською владою територію з надією «відлежатися» і повернутися до мирного життя. Переховувався він у декількох областях України, намагаючись працевлаштуватися.

Через декілька місяців у ході спецоперації контррозвідники та слідчі Управління СБУ в Житомирській області спільно з Тернопільськими колегами затримали зловмисника в одному з сіл Підволочиського району Тернопільщини.

Нагадаємо, український нардеп деркач – агент росії – СБУ.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині до 12 років засудили ДНРівця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*