На Житомирщині до медзакладів щодня госпіталізують майже по 200 пацієнтів з важким перебігом ковіду

Лише за минулий тиждень було госпіталізовано 1 369 хворих, які потребували медичної допомоги, адже 95% госпіталізованих пацієнтів вже не змогли дихати власними силами. 

Про це сьогодні, 15 листопада, повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко:

“Хворі поступають одразу з тяжкою кисневою залежністю, низькою сатурацією та потребують кисневої підтримки. Попри зменшення кількості госпіталізацій від 1 528 до 1 369 щоденно в медичні стаціонари потрапляє 140-200 людей з ковідом та підозрою на нього”. 

У своєму повідомленні Бунечко також зауважив, що хвороба значно помолодшала. На сьогодні високий рівень захворюваності у людей віком від 20 до 35 років. 

“Ця категорія тепер друга від людей, віком від 60 років. Загалом у стаціонарах сьогодні лікується 1 632 хворих на коронавірус, кисневу підтримку отримують 1 254, до апаратів ШВЛ підключено 52 хворих”, – сказав голова ОДА.

Наразі завантаженість ліжок в Житомирській області на рівні 57%. Найбільша завантаженість ліжок хворими та пацієнтами з підозрою спостерігається в “Лікарні 1” та “Лікарні 2 ім. В. П. Павлусенка” Житомирської міської ради, де завантаженість ліжок понад 74%. Крім того, в Баранівській центральній районній лікарні – 69% та Коростишівській центральній районній лікарні – 65%. 

“Зараз в лікарнях області знаходиться лише 9% пацієнтів, які отримали щеплення. Решта – 91%, з важким перебігом хвороби, не вакциновані”, – підсумував Віталій Бунечко.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині до медзакладів щодня госпіталізують майже по 200 пацієнтів з важким перебігом ковіду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*