На Житомирщині два дні шукали чоловіка, що пірнув у річку аби скупатися і не виринув

У вівторок в Овруцькому районі потонув 51-річний мешканець с. Норинськ. Чоловік з товаришем пірнув у річку, проте так і не виплив. Знайти потопельника намагалися якнайшвидше і односельці, і рятувальники. Проте спасти чоловіка так і не вдалося. Водолази знайшли його тіло лише наступного дня.

21 травня об 11:45 до Овруцької Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у пошуку потонулої людини в р. Норинь.

За інформацією ДСНС в Житомирській області, двоє товаришів, повертаючись з роботи на підводі, вирішили скупатися. Вони пірнули одночасно, а коли один із них виринув та не побачив свого товариша, то забив на сполох.

Чоловік покликав на допомогу односельців, а ті в свою чергу звернулися до рятувальників. На жаль, перший день пошуків не дав результату навіть з використанням крюка-кішки.

Наступного дня бійці ДСНС звернулися за підмогою до водолазів Коростенської комунальної рятувальної служби. Обстежуючи дно річки на відстані 3-4 м від місця пригоди та на глибині біля 2 м,  вони виявили тіло 51-річного чоловіка і доставили його на берег.

Нагадаємо також, що у неділю випадкові перехожі врятували житомирянина, який через необережність впав у кар’єр та мало не потонув.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині два дні шукали чоловіка, що пірнув у річку аби скупатися і не виринув"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*