На Житомирщині існує унікальний вокзал, до якого ніколи не прибували потяги (ФОТО)

Screenshot 26 1 777x437 - На Житомирщині існує унікальний вокзал, до якого ніколи не прибували потяги (ФОТО)

В одному з невеличких містечків Житомирської області розташована 100-річна одноповерхова будівля, де знаходиться приміщення залізничного вокзалу.

На території райлікарні у Баранівці, це приміщення, яке ніколи “не бачило” потягів, було зведене ще понад сто років тому, – пише “місто Баранівка”.

Досить дивно, але навіть не всі місцеві знають у чому полягає унікальність цієї споруди.

За словами Ігоря Бєлякова, працівника районної лікарні, який досить давно досліджує історію будинку, відомо, що споруда була зведена у 1927 році в іншій частині міста, неподалік колгоспу. Саме тоді, 100 років назад, було заплановано провести сполучення від Баранівки до Новограда-Волинського, що розташований за 30 кілометрів північніше. Під час підготовки до прокладання колії, в Баранівці вирішили збудувати типове на той час приміщення залізничного вокзалу на околиці міста.

Згодом, цей проект будівництва зупинили, тож залізничні рейки до Баранівки так проведені й не були. Але вокзальне приміщення лишилося.

«В 1960-х роках поруч звели корпуси районної лікарні. Тоді ж цю будівлю передали медикам», – розповів Ігор Бєляков.

Наразі у колишньому приміщенні вокзалу лікують нервові хвороби. А поодинокі обізнані туристи залюбки фотографуються біля єдиного в Україні вокзалу, який ніколи «не бачив» потягів.

67676131 480771846019325 4021411517428662272 n - На Житомирщині існує унікальний вокзал, до якого ніколи не прибували потяги (ФОТО)

Нагадаємо, як на Житомирщині потяг протаранив автомобіль Mercedes.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині існує унікальний вокзал, до якого ніколи не прибували потяги (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*