HOVER
INNA BILA
SUSIDY

На Житомирщині керівник комунального підприємства обіцяв “допомогти із паперами” за певну винагороду

Screenshot 4 5 - На Житомирщині керівник комунального підприємства обіцяв "допомогти із паперами" за певну винагороду

На початку тижня фахівцям обласної прокуратури спільно з представниками ГУ Нацполіції та Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України вдалося викрити керівника одного з комунальних підприємств району на одержанні хабара.

Підозрюваного затримали прямо під час отримання неправомірної винагороди в сумі 400 доларів США у його особистому службовому кабінеті. Вказана сума була одержана ним від фізичної особи. Посадовець пообіцяв здійснити державну реєстрацію речових прав на житловий будинок та надати висновок щодо погодження проєкту землеустрою про відведення земельної ділянки у приватну власність.

Також зазначається, що вказана сума є вже другою частиною хабара. Перша, у вигляді 800 доларів США, була отримана напередодні.

Вказані відомості були належним чином зафіксовані, розпочато кримінальне провадження. Зараз готуються документи задля офіційного повідомлення посадовій особі про підозру. 

Нагадаємо, як на Житомирщині кіберполіцейський вимагав хабар за вигаданий злочин.Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині керівник комунального підприємства обіцяв “допомогти із паперами” за певну винагороду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*