На Житомирщині листоноша привласнила собі чужі пенсії на суму близько 10 тисяч гривень

На Житомирщині листоноша привласнила собі чужі пенсії на суму близько 10 тисяч гривень

Днями житомирські правоохоронці викрили 36-річну листоношу на привласненні чужих пенсій та монетизованих субсидій, призначених жителям території обслуговування. Будучи матеріально відповідальною особою, жінка підроблювала підписи місцевих жителів у відомостях про отримання ними виплат. Правоохоронці зібрали докази її причетності до щонайменше трьох таких випадків, вчинених на початку 2024 року. Також довірливі пенсіонерки давали листоноші кошти для оформлення передплати на місцеві періодичні видання. З’ясовано, що фальсифіковані видаткові накладні жінка передавала для звіту керівництву. А ось кошти, необхідні для передплати газет, до редакції так і не доходили.

Таким чином жінка «заробила» близько 10 тисяч гривень.

Нині вже екслистоноші інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.ч. 1, 3, 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч.ч. 1, 2 ст. 190 (Шахрайство) КК України.

Жінці загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо також, що мешканець Житомирщини віддав шахраям понад пів мільйона гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині листоноша привласнила собі чужі пенсії на суму близько 10 тисяч гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*