На Житомирщині мати-пиячка примушувала доньку заробляти їй на пляшку щедрівками та посіванням

У жительки міста Бердичева соцслужба відібрала 9-річну доньку. Вже готується позов до суду щодо позбавлення батьківських прав, бо мати пиячила і зовсім не дбала про доньку.

Про це повідомило видання Ріо-Бердичів.

З’ясувалося, що сім’я вже тривалий час перебувала на обліку служби у справах дітей. 

Працівники соцслужби влаштували рейд у помешканні бердичівлянки й були шоковані від побаченого. 

У помешканні була п’яна матір дитини, її співмешканець та кілька сторонніх чоловіків. Усі вони розпивали алкоголь, а навколо був безлад. З харчових продуктів у будинку був тільки батон, олія та недопита пляшка спиртного.

 

Дівчинка, якій 9 років, була у занедбаному стані. Доньку матір не хотіла віддавати. Єдиною вагомою причиною для неї було те, що «має бути Щедрий вечір, Старий Новий рік і дитина ходитиме щедрувати та посівати, заробляючи таким чином гроші».

 

Жінка є матір’ю-одиначкою. Одного разу її вже попереджали, що можуть забрати доньку, проте мати так і не виправилась. Саме тому дитину вилучили з родини та відправили до Бердичівської районної лікарні. Виявилося, що дівчинка вже встигла перехворіти на COVID-19.

Наразі її планують відправити до Житомирського обласного центру для тимчасового перебування дітей. Поки служба у справах дітей готуватиме позовну заяву до суду про позбавлення жінки батьківських прав.

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині мати-пиячка примушувала доньку заробляти їй на пляшку щедрівками та посіванням"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*